Yazar
Chester Kallman
29 cilt bulundu.
W. H. Auden, Chester Kallman, Charles Kallman · Faber and Faber
800 sayfa · 1993
Drama texts: from c 1900 - / Musical scores, lyrics & libretti / Postwar period, 1945 to c 2000 / Second World War, 1939-1945 / Works by individual poets: from c 1900 -
Chester Kallman · G. Braziller
65 sayfa · 1971
American literature / Gay men / Poetry / CHR 1971 / PRO Lask, Thomas (donor) (RBC copy)
Igor Stravinsky · CreateSpace Independent Publishing Platform
176 sayfa · 1936
Autobiography / Musicians / Biography / Bibliography / Stravinskii, Igor' Fedorovich, 1882-
Igor Stravinsky, Robert Craft · University of California Press
156 sayfa · 1958
Composers / Interviews / Music / Musicians / Biography
Noah Greenberg, W. H. Auden, Chester Kallman · Creative Media Partners, LLC
Sayfa sayısı yok · 2021
Kategori yok
Igor Stravinsky, Robert Craft · University of California Press
168 sayfa · 1962
Composers / Correspondence / Interviews / Musicians / Biography
Igor Stravinsky, Myriam Soumagnac · Random House
146 sayfa · 1947
History and criticism / Music / Music, poetry / Philosophy and aesthetics
Chester Kallman · Editions of the Tibor De Nagy Gallery : distributed by Gotham Book Mart
15 sayfa · 1951
Kategori yok
Noah Greenberg, W. H. Auden, Chester Kallman · Doubleday
240 sayfa · 1955
English Songs / Songbooks / Songs with lute / M1740.g83 e4 1957 / 784.306
Hans Werner Henze, Patrick J. Smith, Chester Kallman, W. H. Auden, Euripides · Cleveland Orchestra
63 sayfa · 1966
Operas / Librettos
W. H. Auden, Chester Kallman, Mirta Rosenberg · Bajo La Luna
Sayfa sayısı yok · 2003
General / Plays / Drama
Bertolt Brecht, W. H. Auden, Chester Kallman · Godine Publisher, David R.
Sayfa sayısı yok · 1976
Brecht, bertolt, 1898-1956
Igor Stravinsky, W. H. Auden, Chester Kallman · Boosey and Hawkes
Sayfa sayısı yok · 1951
Kategori yok
W. H. Auden, Chester Kallman, Noah Greenberg · doubleday & company, inc.
282 sayfa · 1955
Music / Music/Songbooks
W. H. Auden, Chester Kallman, Ruth Martin, Thomas Martin, John Bloch · G. Schirmer, Inc.
Sayfa sayısı yok · 1962
Kategori yok
Igor Stravinsky · J. & W. Chester
32 sayfa · 1900
Ballets / Librettos / Scores / Pantomimes with music / Scores (reduced)












